איך לצאת מתקיעות ולחולל שינוי מקצועי

הי לך, תודה רבה שהגעת לפינה הקטנה שלי באינטרנט. אני מאיה גור, אני גרה בלונדון עם בן הזוג ושני הילדים שלי ועובדת עם נשים ברחבי העולם על שינוי ודיוק מקצועי ועסקי.

הנה מה שכמה מהלקוחות שלי מספרות עלי

משינוי מקצועי דרך הקמה וליווי לעסקים ומנהלות, אני מסייעת להפוך את העבודה מגורם מתסכל למקום של סיפוק והתרחבות. העלאת מודעות, זיהוי מטרות קונקרטיות להצלחה, בניית אסטרטגיה, תכנית עבודה וליווי שלך בדרך, הם עמוד השדרה של העבודה שלי.

חמשת הסרטונים שנמצאים כאן למטה מוקדשים לסוגיות שאני נתקלת בהם הרבה בעבודה שלי. אני מזמינה אותך לבדוק אילו נוגעות בך ולצפות בהן. אני מזמינה אותך לקחת את הצעד הראשון בדרך להגשמה העצמית שלך 


  1. אז מה זה קואצ׳ינג ולמי התהליך הזה יכול לעזור? בין אם מנהלת, מעוניינת להקים עסק, מחפשת להצליח יותר מקצועית, הנה קצת יותר על מה זה בעצם קואצ׳ינג ואיך קואצ׳ינג איתי עובד.

2. סודות לשינוי מקצועי מוצלח

שינוי מפחיד את כולנו כי הוא מפגיש אותנו עם הלא נודע.  הנה כמה מחשבות ששווה לקחת אותם בחשבון כשזה מגיע לשינוי וגדילה מקצועית. ומה הנתון היחיד שמשותף לכל האנשים המצליחים.


ֿ3. שלושה דברים שאת צריכה כדי להצליח בעבודה ובחיים

אם את מסתובבת עם התחושה שכל מי שאת מכירה עקף אותך בסיבוב וחי חיים שנראים כמו פילטר פריז, הנה שלושה דברים שאת באמת חייבת בשביל לבנות קריירה מצליחה.


4. איך לחזור מחופדת לידה

אמא – עובדת? אני מסירה בפניך את הכובע. השילוב כל כך מאתגר ולעיתים נדמה בלתי אפשרי, אבל עד לבוא המהפכה המערכתית, הסרטון עוסק בחזרה לעבודה מחופשת לידה בלי לקרוס מעומס ורגשות אשם.


5. שאלות לבעלת עסק/ עצמאיות

חולמת להיות בעלת עסק מצליח? הבוס של עצמך ואולי של עוד כמה אחרים? הנה כמה שאלות שאת רוצה לבחון עם עצמך בשביל להצליח.


איך ממשיכים הלאה?

אם התחברת לתכנים שהעלתי, אשמח להכיר אותך. אני מזמינה אותך להמשיך לצעד הבא ו לתאם שיחת היכרות אונליין בת שעה וחצי במחיר מוזל של 289 ש״ח. נצלול להבין לעומק את הסיטואציה שבה את נמצאת, לאן היית רוצה להגיע ואיך אפשר להתחיל לחולל את השינוי שאת מחפשת. יכול להיות שהתשובות לשאלות שאת שואלת את עצמך כבר הרבה זמן נמצאות בחיבור ביננו. לחצי כאן